KV-RK - CHS. Mystic Love 2023

Přejít na obsah

19.9.2009 - Klubová výstava - Rychnov nad Kněžnou

Třída: mladých
Rozhodčí: Gudrun Štěpničková


Tak mě zase po čase vytáhla panička dřív z postele a frčíme na výstavu do Rychnova. Na benzince v Rychnově nás bere do vleku Tifička, Emilka, Geppetto (móc hezkej kluk) a taky klokánek Bibinka. Po cestě ještě panička hudruje, že jsem zase blinkala (šetřím si to vždycky až na místo určení a blinkám těstě před cílem, no ale nevím co řeší, pořád vychvaluje bezoplachový šampon, tak snad jako o nic nejde, že).
Sál už je připravený i s novým kobercem. Chvíli si chrupnu, paničky zatím proberou psí novinky a teta Ivanka mi ještě dělá fazónu, abych nebyla rozčepýřená. Páníček fotí, pomáhá a hlavně se mazlí. Tety přivezly krásnou velikou ohrádku, kde se s holkama krásně vyblbnu a páníček pochopitelně taky.
A už to začíná… Emilka vyhrála nejlepší dorost, pak jsem šla já.
Bylo nás za mladé fenky 6 holek, paní rozhodčí dlouho váhala a nakonec jsem obsadila 2. místo. Panička mě moc chválila, jak jsem nosila krásně ocásek, dokonce si toho všimla i paní rozhodčí a zmínila se o tom v posudku. Pochválila mi kdeco - formát, hlavu, pigment, úhlení, hřbet a byla jsem prý výborně upravena a předvedena (no jo, snažila se i panička). Máme radost z hezkého výsledku, třeba vyhrajeme příště, hlavně že jsme si neuřízly ostudu.
A ostatní? Tifička - no to ani neumím napsat co všechno vyhrála, ale prostě úplně všechno, neboť byla zase úžasná. Bibinka vyhrála mezitřídu, Gepík vyhrál taky - no prostě všichni si vezli haldu lesklého zlatého nádobíčka. Pak ještě teta Ivanka vymyslela přihlásit nás do závěrečné soutěže o chovatelskou skupinu. Paničce se rosí čelo, aby to nepokazila, ale všechno dobře dopadlo a Charnett vyhrál i tento titul.
Bylo to krásný den, očuchala jsem si svoje psí kámošky a poznala několik nových, dáme si pár týdnů pauzu a v říjnu vyrazíme zkusit štěstí do Brna.

Pusu
Mersinka

FOTKY
Poslední aktualizace: 07.04.2024
Návrat na obsah