KV Lysa-290510 - CHS. Mystic Love 2023

Přejít na obsah

Klubová výstava Klubu chovatelů bišonků
Lysá nad Labem - 29.5.2010

Rozhodčí: Gudrun Štěpničková


Tento víkend byl ve znamení hned dvou výstav. Panička mě v pátek koupala, fénovala a kartáčovala a hrozně prskala, že jsem zase celá zacuchaná :-)). No to víte, taková procházka za živým plotem jednomu trochu zamotá kožíšek, ale jako vždycky nakonec všechno rozčesala, jen potřebovala být trochu dramatická.

Vyjeli jsme tedy brzy ráno, tradičně jsem nečůrala, aby to bylo napínavější :. V autě se mnou seděla panička vzadu a byla pořád ve střehu, jestli náhodou neblinkám nebo neslintám. Takhle pod dohledem by mě to ani nebavilo, takže jsem přijela k velikému překvapení všech vzorně suchá nejen já, ale i výstelka na sedadle. To nebylo zdaleka poslední příjemné překvapení tohoto dne. Na výstavišti se všechny ty paničky mých bišoních kamarádek a kamarádů vítaly za hlasitého výskání a smíchu, jako by se neviděly aspoň rok. Tak jsem si trochu zdřímla, panička pak machrovala s novýma nůžkama a dělala, že jako umí stříhat. Snažila se znehodnotit Delfinku a Swítíka, ale naštěstí toho moc nestihla :. A už mě tahá z pelíšku, češe a zastřihává imaginární nerovnosti a vypadá u toho hrozně vědecky, jako by byl můj kožíšek centrum vesmíru - no jo, asi jí to baví, já tomu moc nerozumím.

A už jdeme do kruhu. Za kámoškou Maruškou se mi krásně chodí a výsledkem je mé první velké vítězství V1, CAC. Panička se moc raduje a jelikož se nám to ještě nepřihodilo, tak sonduje, kdy tam jako máme jít znovu. Je celá tak zpovykaná, že se mnou jde zvesela za Renatkou spolu s nástupem veteránů. Naštěstí má paní hospitující rozhodčí pochopení, že panička je mimo a po půl kolečku nás vrací pobaveně zpět. No nic. Tak chviličku čekáme, až na nás přijde řada a jdeme o titul "nejlepší fena". Dnešek je veskrze výjimečný den, neboť jsme získali i toto ocenění a panička s hukotem v uších mě nese ven. Ale ono to ještě není všechno… Jdeme se projít ještě jednou o BOBa - toho získal bišoní frajer Bacio Fante La Stella Nostra. Bylo nám ctí mu sekundovat.  Pak ještě focení a tiskovka (tj. paničky to musí probrat nad cigaretkou). Jo a panička mě nechala zbonitovat a uchovnit (nevím proč, když mě pořád doma někdo chová, ale asi na to chtěla mít papír) taky jsme dostali pohár a hurá domů. Doma jsem udělala BOBka, napapala jsem se a prý zase vyrazíme zítra.
Tak pa, dám vědět.

Mersinka

FOTKY
Poslední aktualizace: 07.04.2024
Návrat na obsah