NV-Brno - CHS. Mystic Love 2023

Přejít na obsah

Národní výstava psů Brno - 18.10.2009


Třída: mladých
Rozhodčí: RNDr. Jaroslava Ovesná


Po pár týdnech tu máme další výstavku. V sobotu jsem byla u tety Ivanky na ostříhání a mám krásnou fazónu, tak je potřeba se drobek ukázat. Ráno mě panička tahá z kanafasu už ve čtyři hodiny ráno, mám dobrou náladu, tak se i vyčůrám, aby měla panička radost. Pak více než dvě hodiny jedeme (s přestávkou na výměnu ložního prádla v mém cestovním obýváku - opět jsem totiž blinkala) až dorazíme v půl osmé na výstaviště v Brně. Organizace výborná, v hale teploučko a čisto, panička jásá neb všude okolo jsou zásuvky na fén na usušení mé poslintané pusy . Páníček jde na obhlídku, panička mě zatím češe a dělá že sem tam něco zastřihává, ale dělá to jenom "jako" (klepou se jí ruce, aby nezmršila dokonalý střih od Ivanky).
Krátce po zahájení jdeme na řadu, jsme celkem 4 mladé fenky. Vyhrává paničkou favorizovaná Magnolie, krásně jí to chodí s hlavičkou nahoru - no pořád máme co zlepšovat.
Obsazujeme druhé místo, ale panička mě moc chválí, že jsem docela pěkně chodila a paní rozhodčí jsem se taky moc líbila. Napsala nám krásný, kde mi pochválila hlavu, oči, nožičky i ručičky, srst i záda - jen jsem prý ještě trochu v kruhu nejistá. Má pravdu, ale já jsem si rozhodně jistá, že se vůbec nic neděje, ostudu jsme neudělaly a do dalších výstav je alespoň na čem pracovat.

Ahoj
Mersinka

FOTKY
Poslední aktualizace: 07.04.2024
Návrat na obsah