Pojizerská MB-3.4.10 - CHS. Mystic Love 2023

Přejít na obsah

Pojizerská výstava psů
Mladá Boleslav - 3.4.2010

Rozhodčí: paní Ubrová


Tak jsme se po delší pauze vypravili s páníčkama zkusit štěstí ve výstavním kruhu. Počasí mrazivé, ještě že mám pořádný kožíšek. Na výstavišti v Boleslavi to chvílemi vypadalo, že panička umrzne, ale nakonec svítilo sluníčko a udělalo se celkem teplo. Přivítali jsme se s Renatkou a Bibinkou a taky s paní hospitující rozhodčí Ivankou. Snad nic nepokazíme, abychom neudělaly ostudu.
Jdeme na řadu docela brzy, já mám dnes dobrou náladu a tak chodím krásně s ocáskem nahoru :-)).
Panička i obě paní rozhodčí mě moc pochválily, dostala jsem krásný posudek a známku V1, VMT (vítěz mezitřídy). Pak se jdu ještě projít kruhem s Bibinkou o tuším že krajského vítěze, no Bibinka vyhrála celé bišoní miniklání - je to kočka a krásně chodí. Bibinka si pak zalezla ke mně do klícky, kde jsme jí pořádně poblahopřála a trochu jsme se tam spolu pomuchlaly :.
Bylo to moc hezký, panička mně chválila jak jsem hezky chodila - no ale já chodím pořád hezky tak nevím co furt má :-)) .
Moc se mi nám tak dneska líbilo a fakt jsme si to všichni užili. Já jsem si doma užila novou hračku - růžovou chobotnici s tahacíma chapadlama, daly jsme jí se Sárinkou co proto :.

Pusu posílá

Mersinka

FOTKY
Poslední aktualizace: 16.06.2024
Návrat na obsah