KV-RK - CHS. Mystic Love 2023

Přejít na obsah

18.9.2010 - Klubová výstava - Rychnov nad Kněžnou

Rozhodčí: Gudrun Štěpničková


A je to tady. Naše poslední letošní výstava. Panička mě připravuje sama, byla jsem u tety Ivanky na stříhání před pár týdny, takže takové to "zahlazení" už panička zvládá sama. Od rána mám dobrou náladu. Chvíli si hraju s Bubou, až se z toho k paniččině veliké radosti jdu vyčůrat, takže jedu odlehčená :-). Je krásné počasí a na klubovku se všichni těšíme. Panička na příjemné prostředí Společenského centra v Rychnově, které poskytuje komfortní prostředí (počínaje kulturním sociálním zařízením, přes parkoviště, nájezd pro výstavní klece a konče přilehlou kuřáckou restaurací :-) ), zatímco páníček se těší na domácí gulášek, hranolky a jiné dobroty, které toto místo nabízí :-).  Na výstavu jsme s sebou kromě standardní výbavy přivezli také velikou ohrádku, kde se se svými čtyřnohými kamarády a kamarádkami krásně vyřádím. Svou náklonnost jsem chtěla projevit přítomnému čivaváckému frajerovi Píďovi, ale ten můj zájem vůbec neopětoval a šel se přede mnou schovat. Ale příště už určitě neuteče :-).
Paničky tradičně štěbetají a výskají jako by se neviděly snad sto let, čas letí a už se chystáme do kruhu. Jdu ve třídě otevřené s dalšími čtyřmi bišoními slečnami. Jak jsem již avizovala, mám skvělou náladu, nosím všechno tak jak mám, takže získáváme V1, CAC. Formálně se jdu projít kruhem ještě s Bibinkou o Klubového vítěze, ale Bibinka je krasavice výstavně zdatnější, tak jí děláme adekvátní kompars. Na závěr jdeme ještě s dalšími Charnetty úspěšně prezentovat tuto chovatelskou stanici.
Bylo to krásné zakončení mého výstavního roku, teď si dám na nějaký čas pauzu. Panička občas prohlásí něco o plnění mateřských povinností, což je z jejích úst opravdu moc vtipná hláška. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne, kdyby byla nějaká novinka, dám hned vědět.
Výstavní štafetu převezme příští rok Bubinka, tak jí držte palce, ať jí to v kruhu šlape tak pěkně jako doma na zahradě :-).

Všechny zdraví a pusu posílá

Mersinka

FOTKY
VIDEO
Poslední aktualizace: 07.04.2024
Návrat na obsah